Български киноложки клуб бигъл     
За клуба Клубни кучета Anuk del Cherni Lom

Клубни кучета

Anuk del Cherni Lom
Дата на раждане: 08.07.2009 г.
Родословие: PK 12473/09

BOG, 5 x BOB, 3 x CACIB, 3 x R.CACIB, 6 x CAC, R.CAC, 3 x BJC
Best Baby, BIS Baby III, Best Puppy, BIS Junior II

Шампион на България
Млад шампион на България
Родословие
CH
Montgomery A Million z Loňského léta
PK 06934/06 (ČLP/BEA/5123/06)

BG CH, BG JCH
CH
Dark Duke Rabbit Run
ČLP/BEA/4181/05


CZ CH, Cl.CH CZ
BZH-I.c.
INT CH
Brevari Hidden Agenda
ANKC 4100081651, ČLP/BEA/3355/03, ÖHZB/BG 3266
CH
Nangunyah Smokescreen
ANKC 1219514
CH
Brevari Rebellion
ANKC 4100010047
CH
Nela Weinlinie
ČLP/BEA/2776/03
INT CH
Xailo Het Hulterhof
L.O.S.H. 834949, ČLP/BEA/1846/00

Melody Blýskavica
ČLP/BEA/1096/01
CH
De Luxe z Loňského léta
ČLP/BEA/2995/04

CZ CH, Cl.CH CZ
BZH I.c.

Zadok Het Hulterhof
L.O.S.H. 0874938, ČLP/BEA/2686/01

Famous Joker Fine Piece of Work
DKK 03758/98

Tosca Het Hulterhof
L.O.S.H. 0748221
CH
Babetta Weinlinie
ČLP/BEA/1549/00
INT CH
Lucky Boy Blýskavica
ČLP/BEA/983/98
INT CH
Tarla Blýskavica
SPKP 613, ČLP/BEA/397/96
JCH
Cayla Sun Neptun
PK 09876/08 (SPKP 694/04)

SK JCH
FD-II.c.
CH
Xfiles ter Elst
L.O.S.H. 835850, SPKP 360/99

SK CH, CZ CH, Cl.CH SK
SCHB-I.c., FD-I.c.
CH
Skylines Gremlin of Mow Crst
AKC 493390/01
CH
Whiskey Creek's Jokeman
ACK 459982
CH
Golden Wings Hotlips Hulahan
AKC 867624

Buttermere Taffata
KCSB 5165906 T04
CH
Soloman of Dialynne
KC H 5433201 J03, KCSB 0114BT

Dialynne Charity of Buttermere
KCSB 3159

Getty WK-SB
SPKP 448/01

FD-III.c.
INT CH
Oliver Baron Blýskavica
ČLP/BEA/1175/99
CH
Red Baron Super Star
DKK 02096/85, VDH/BCD89-219
INT CH
Tarla Blýskavica
SPKP 613, ČLP/BEA/397/96
INT CH
Babsi Blýskavica
SPKP 376, ČLP/BEA/658/98

Sonny Blýskavica
ČLP/BEA/317/95

Ruth Atak
SPKP 105, ČLP/BEA/320/96
 
Резултати от изложби
Дата Изложба Клас Съдия Оценка
10.12.2011 Club Dog Show 2011 Champions Kostadin Shankov (Bulgaria) Excellent I, R.CAC
15.05.2011 CACIB Nis (Serbia) Intermediate Cristian Stefanescu (Romania) Excellent
26.03.2011 CACIB Dobrich Intermediate Milan Milanovic (Serbia) Excellent, CAC, CACIB, BOB, BOG
14.11.2010 CACIB Sofia Intermediate Nikolina Davidovska (Bulgaria) Excellent, CAC, CACIB, BOB, BOG-II
13.11.2010 CACIB Sofia Intermediate Georgi Hristozov (Bulgaria) Excellent, CAC, CACIB, BOB, BOG-III
17.10.2010 CACIB Bansko Intermediate Ivan Dimitrov (Bulgaria) Excellent, CAC, R.CACIB
16.10.2010 CACIB Bansko Intermediate Radoslav Stoinov (Bulgaria) Excellent, CAC, R.CACIB
15.10.2010 CACIB Bansko Intermediate Petr Rehanek (Czech Republic) Excellent, CAC, R.CACIB
07.05.2010 CACIB Sofia Junior Evgeni Erusalimski (Russia) Very good
06.05.2010 CACIB Sofia Junior Denis Kuzelj (Slovenia) Excellent, BJC
25.04.2010 CACIB Asenovgrad Junior Tania Arangelova (Bulgaria) Excellent, BJC, BOB, BOG-III
24.04.2010 CACIB Asenovgrad Junior Boris Baic (Slovenia) Excellent, BJC, BOB, BOG-III, BIS Junior II
21.02.2010 CACIB Sofia Puppy Ivan Dimitrov (Bulgaria) Very promising, Best puppy
31.10.2009 CAC Plovdiv Baby Maciej Kozber (Poland) Very promising, Best baby, BIS Baby III
 
 
copyright (c) 2007 - 2017 Български киноложки клуб бигъл    Sitemap